n-telligent institute hakkında

n-telligent institute, çalışanlarının yeni nesil bilişim teknolojileri konusunda güncel ve sağlam bir bilgi temeline sahip olmasını isteyen her sektörden her kurum için eğitim ortağıdır.

Enstitü, 50 yılı aşkın tarihiyle Türkiye’nin lider sistem entegratörü ve bilişim teknolojilerindeki öncüsü Netaş tarafından hayata geçirildi.

Netaş Türkiye’nin telekomünikasyon alanındaki ilk ArGe merkezine ev sahipliği yapıyor. 800’den fazla mühendisin görev yaptığı merkez, mobil genişbant çözümleri, GSM-R, bulut bilişim, nesnelerin interneti, siber güvenlik, Büyük Veri analitiği, yapay zekâ ve makine öğrenmesi alanlarında çalışmalar gerçekleştiriyor.

Türkiye telekomünikasyon sektörünün öncüsü olan ve kuruluşundan bu yana 10 binden fazla profesyonele ev sahipliği yapan Netaş bir teknoloji okulu olarak görülmüştür. Teknolojinin amacının insan hayatının kalitesini artırmak olduğu inancıyla odağına her zaman insanı alan Netaş’ın geleceğin insanlarını yetiştirmek üzere hayata geçirdiği en son eğitim merkezi n-telligent institute oldu.

Netaş’ın ana ortağı olan, dünyanın önde gelen telekomünikasyon ekipmanı tedarikçisi ve teknoloji lideri ZTE’nin ArGe ağında yer alması yeni nesil telekomünikasyon teknolojileri alanındaki bilgi birikimini güçlendirirken, 5G ve Ötesi teknolojilerinde de geniş bir çalışma alanı sunuyor.

Öte yandan Cezayir’den Malezya’ya uzanan geniş bir coğrafyaya Netaş’ın gerçekleştirdiği teknoloji transferi yıllar içinde Netaş’ın eğitim kaslarını uluslararası ölçekte daha da güçlendirdi.

  • Liderlik & İnovasyon
  • Büyük Veri & Analitik
  • 5G ve Ötesi
  • Siber Güvenlik
  • Dijital Etik
  • Çeviklik

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın