Hakkında

Dünyanın en prestijli iş ve yönetim dergisi Harvard Business Review 100 yıldır yönetime yön veriyor, yol gösteriyor ve iş dünyasının temel sorunlarına pratik ve reel çözümler sunuyor.

İş dünyasını yaratma, yönetme ve dönüştürmeye yönelik en iyi fikirlerin kaynağı olma amacı taşıyan Harvard Business Review 1922 yılından bu yana yöneticilerin karşı karşıya kaldığı her duruma yönelik güvenilir bilgi kaynağı olarak, dünyanın rakipsiz yönetim dergisidir. HBR’ın makaleleri farklı sektörler, yönetim birimleri ve coğrafi lokasyonlara ilişkin son derece geniş bir içerik yelpazesi sunmaktadır. Liderlik, organizasyonel değişim, müzakere, strateji, işletme, pazarlama, finans ve insan yönetimi gibi önemli alanlara odaklanan HBR, konu çeşitliliği bakımından son derece zengin olmakla birlikte titiz analizleri, özenli çalışmaları ve deneyimleriyle iş dünyasında birer otorite haline gelmiş üst düzey yöneticilere hitap etmektedir. HBR içeriğinin en önemli karakteristiği hayata geçirilebilir, uygulanabilir ve gerçek iş dünyasında test edilebilir olmasıdır.

HBR Türkiye derginin 11. lokal edisyonu olarak Ekim 2012’de yayın hayatına başlamıştır. Hedef kitlesinde CEO’lar, üst düzey yöneticiler, yöneticiler, girişimciler ve işletme akademisyenlerine ek olarak öğrencilerin de yer aldığı HBR Türkiye ve her ay dünyanın en önemli akademisyenleri, iş dünyasının fikir önderleri ve danışmanlardan liderlik, strateji, inovasyon, insan kaynakları yönetimi, küreselleşme ve finans alanlarında araştırmaya dayalı makaleler yayımlamaktadır. Buna ek olarak, yerel editörler de global fikirleri yerele uyarlayarak Türk okurların spesifik ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte bir içerik geliştirmektedir.

İnfomag Hakkında
İnfomag Yayıncılık 2000 yılından bu yana Türkiye’nin iş ve ekonomi yayıncılığı alanında lider kuruluşlarından biridir. Aylık ekonomi dergisi İnfomag’ın yanı sıra Bloomberg Businessweek ve Guinness World Records gibi saygın uluslar arası yayınların da Türkiye’deki lisans ve yayın haklarını elinde bulunduran İnfomag, bu faaliyetleriyle Türkiye’nin uluslar arası yayıncılık deneyimi en yüksek yayın kuruluşu haline gelmiştir. Bugün çeşitli kurumsal yayınların yanı sıra Skylife gibi Türk Hava Yolları’nın inflight dergilerinin de yayımını üstlenmiş olan İnfomag, Harvard Business Review’un Türkiye edisyonunu da yayımlamaktan gurur duymaktadır.

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş