Abonelik Sözleşmesi

 • Abonelik bedelini doğrudan kredi kartı, BKM Express ya da siparişin tamamladıktan sonra banka havalesi (kurumsal abonelere özel) ile ödeyebilirsiniz. Siparişiniz, kredi kartı veya BKM Express ile doğrudan başarılı bir şekilde gerçekleştiğinde ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz an işleme alınır. Bir hafta içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir.
 • Kullanıcı hesap ayarlarından abonelik sayfasında ilgili siparişinin otomatik yenileme özelliğini kapatmadığı sürece kredi kartı ile yapılan işlemlerde abonelik süresi bitiminde sipariş otomatik olarak güncel fiyat üzerinden kendini yeniler.
 • Harvard Business Review Türkiye, yılda 12 sayı yayımlanmaktadır. 1 yıllık abonelik kapsamında da 12 sayı gönderilmektedir.
 • Adres ve üyelik bilgilerinizi hesap ayarlarınız ve abonelik işlemleri sayfasından veya destek@infomag.com.tr adresine e-posta atıp bilgi vererek güncelleyebilirsiniz. Bir sonraki derginizin yeni adresinize gelebilmesi için adres güncelleme talebinizi en geç ayın 20'sine kadar yapmanız gerekmektedir.
 • Dergileriniz (sevk) adresinize mesai saatleri içerisinde ve imza karşılığı teslim edilmektedir. Derginizin size daha kolay ve hızlı ulasması için mesai saatleri içerisinde bulunduğunuz bir teslim adresi belirtmeniz gerekmektedir.
 • Ödemenize dair faturanız, fatura adresinize postalanacaktır. Eğer e-fatura kullanıcısıysanız basılı fatura gönderimi yapılmayacaktır, faturanız fatura bilgilerinde belirttiğiniz bilgilere e-fatura olarak gönderilecektir.
 • Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından Harvard Business Review Türkiye sorumlu değildir.
 • Harvard Business Review Türkiye iade/iptal işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket etmektedir. Buna göre süreli yayın aboneliğinizi, yürürlüğe girdiği tarihten itibaren 30 gün içerisinde iptal ettirebilirsiniz. Aboneliğinize son verme isteğiniz; yazılı bildiriminizin bize ulaştığı tarihten itibaren haftalık yayınlarda bir ay, aylık yayınlarda üç ay sonra yürürlüğe girer. İptalinize istinaden, ödediğiniz toplam abonelik bedelinin kaç sayıyı kapsadığı göz önüne alınarak her bir sayının abonelik birim fiyatı hesaplanır, aldığınız sayıların toplam fiyatı, abonelik ödemenizden düşülür. Geri kalan bakiye size iade edilir.
 • Abonelik talebinizi onaylamanızla beraber aboneliğin yürürlüğe girdiği tarihte var olmayan ve öngörülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.
 • Harvard Business Review Türkiye kredi kartı bilgilerinizi sistemde kayıtlı olarak tutmamaktadır.
 • Harvard Business Review Türkiye üzerinde e-posta/telefon ile alışveriş yapan kişiler yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
HEMEN ABONE OL

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş