Insight Center

Analytics in Business

Manifestomuz

İş dünyasında, krizlere zamanında müdahale edebilmek ve inovasyon becerilerini daha da güçlendirmek için temelde analitik yetkinliklere sahip olmak gerekiyor. Özellikle de kognitif teknolojilerin etkisiyle dünya değişirken “analitik” yeni rekabet unsuru olarak ön plana çıkıyor. Bu nedenle yeni bakış açısı ve söylemler geliştirmek, güçlenmek ve yeni değerler sunan bir yapı oluşturmak önem arz ediyor.

SabancıDx de güçlü sektör know-how’ı, yetkinlik seti, müşterilerinin ihtiyaç ve önceliklerine yönelik dijital ve analitik çözümleri ile sizleri rekabette ileriye taşıyacak etkili bir iş ortağı olarak her zaman yanınızda yer alıyor! Veriyi anlamlandırarak sizi dünyanın değişen koşullarına hazırlıyor! İşte bu Insight Center ile de Harvard Business Review Türkiye ve SabancıDx işbirliğinde, analitiğin ve temelde verinin önemini ortaya koyan araştırmaları, makaleleri, videoları sizlerle buluşturuyor, ‘işin analitiğini’ daha iyi anlamak için ihtiyaç duyacağınız içerikleri bir araya getiriyoruz.

Top Strategic Technology Trends for 2022

Facing CEO demands to grow and digitalize efficiently, IT leaders must find force multipliers to drive growth, adopt technology to scale digitalization, and create scalable IT foundations for cost efficiency. Gartner’s strategic technology trends show the key technologies to scale, adapt and grow.

Artificial Intelligence Transforms

The spectacular growth of data isn’t slowing down anymore. Therefore, intelligent automation, and advanced analysis needs to take place here: AI! Today AI is the key of innovation that takes the enterprises ahead in competition.

SabancıDx Akıllı Fiyatlandırma Platformu

Doğru strateji ile operasyonlaştırılmış fiyat optimizasyonu ciro ve brüt karınızı %3-10 oranında artırma potansiyeline sahiptir. Bu potansiyele 3 adımda ulaşın!

CarrefourSA Başarı Öyküsü

İçeriğe duyarlı ve kampanya mesajlarına ilgi duyan müşterilerin, memnuniyetini yukarı çekmek adına daha etkili bir iletişimin altyapısının kurulduğu, ileri veri analitiği yöntemleri kullanılarak alışveriş keyfinin ve etkileşimin artırıldığı başarı hikayesine göz atın.

Analitik İhtiyaçlar Anketi

Değerli HBR Türkiye okuru, şirketinizin analitik ihtiyaçlarını anlamak üzere küçük bir anket gerçekleştiriyoruz. 5-6 dakikanızı ayırıp değerli görüşlerinizi paylaşabilirseniz çok memnun oluruz. Vereceğiniz yanıtlar, kişisel bazda kullanılmayacak, topluca raporlanacaktır.

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş