Toparlanma Sürecini Etkili Bir Şekilde Yönetmek için Bir Rehber

Kasım 2020

Daha fazla içerik için

Kurumlar çalışanlarını sihirli alana çekerek organizasyonlarının adaptasyon gücünü artırabilir ve gelecekteki belirsizliklere hazırlıklı olabilirler. İnsan araba kullanırken sürece tam olarak odaklanmayabiliyor. Öyle ki genelde, direksiyon başındaki yolculuklarımıza bir podcast, bir haber spikeri, keyifli bir şarkı ya da bir arkadaşla hoş bir sohbet eşlik ediyor. Hatta bazı zamanlarda telefondan mini toplantılara katılıp ciddi ve karmaşık konularda kararlar vermek durumunda bile kalabiliyoruz. Öyle değil mi?

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş