Vaka Çalışması: Markanızın Irkçı Geçmişi Hakkında Ne Yapmalısınız?

Kasım 2020

Daha fazla içerik için

Jori Bolton

Shawn Lewis’in bir gözü laptopundayken diğer gözü televizyondaki Black Lives Matter eylemlerindeydi. Ailesi uyuyordu, Shawn ise çalışma arkadaşı Angela’dan yarın yayınlayacakları basın açıklamasının taslağını bekliyordu. Angela Howell, Nashville merkezli bir bira ve damıtma şirketi olan Cork Beverages’da Halkla İlişkiler bölümünün başındaydı. Shawn da aynı şirkette kıdemli marka yöneticisiydi. Basın açıklaması, Shawn’ın sorumlu olduğu Overseer Whiskey markasıyla ilgiliydi. Slack akışı nihayet durulduğunda Shawn ekteki belgeyi açtı:

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: KARAR ALMAK
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş