Hayatımız İş: Simon de Pury

Kasım 2020

Daha fazla içerik için

Simon de Pury, günümüz çağdaş sanat piyasasına yön veren isimlerin başında geliyor. İsviçreli müzayedeci ve koleksiyoner, uzun süre Sotheby’s Avrupa direktörlüğünden sonra 1997’de De Pury & Luxemburg Art adlı kendi müzayede evini kurdu. 2001’de şirketin Philips Auctioneers ile birleşmesiyle birlikte Phillips de Pury & Company kuruldu. 2008’den bugüne Phillips’in çoğunluk hissesi Rus lüks perakendecisi The Mercury Group’a ait olsa da De Pury aktif olarak müzayedecilik ve küratörlüğe devam ediyor. De Pury ile müzayedeciliğin inceliklerini; iletişim, güven ve merakın önemi ile iş ve sanat dünyasını konuştuk.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: İLETİŞİM
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş