Hiper Politik Bir Dünyada Strateji

Aralık 2022

Daha fazla içerik için

​Günümüzde işle ilgili neredeyse her şey politik. Alınacak her bir karar için geniş kapsamlı ve ekseriyetle tartışmalı etik, sosyal ve ekolojik meseleleri değerlendirmek gerekiyor. Hangi sektörde faaliyet göstereceğiniz, işinizi nerede konumlandıracağınız, kiminle ortak iş yapacağınız ve hatta ürünlerinizi nasıl fiyatlandıracağınız, hangi çalışanları işe alacağınız ve terfi ettireceğiniz de dahil olmak üzere sadece ekonomik açıdan bakıldığında gayet net ve kolay anlaşılır olan birtakım tercihler güncel politik gelişmeler nedeniyle kolaylıkla karmaşık bir hal alabiliyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş