“İnsanları Kârın Önüne Koyan İşletmeler Hayatları Değiştirebilir”

Aralık 2022

Daha fazla içerik için

Sunduğu inovatif ürünlerle önce ABD, ardından dünya yoğurt pazarında önemli başarılar elde eden Chobani, pandemi sonrasında dünyada yaşanan çevresel ve sosyal sıkıntılara dikkat çekerek sürdürülebilirliğe ve herkesin erişebileceği lezzetli, besleyici ve doğal yiyecekler üretmeye odaklanıyor. “Şirketler, iyilik yapmanın ve iş yapmanın birlikte yürüyebileceğini anlamalı. İnsanları ilk sıraya koyduğunuzda daha kârlı ve yenilikçi olabilirsiniz” diyen Chobani kurucu CEO’su Hamdi Ulukaya ile “anti-CEO” olarak tanımladığı liderlik anlayışı, toplulukları güçlendirme adımları, açlığa ve gıda güvenliğine ilişkin çalışmaları ve genç girişimcilere verdiği destekler üzerine konuştuk.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş