Daha fazla içerik için

Günümüzde varlıklarını sürdürmek isteyen şirketler her yönden büyük bir değişim sürecini deneyimliyor. Özellikle büyük ölçekli şirketler, iş modellerindeki geleneksel, hiyerarşik kalıpları yıkıp daha çevik hareket edebilecekleri iş modellerine yelken açıyor. Geleneksel iş modeli denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan Ford Motor Company’nin Türkiye’deki temsilcisi Ford Otosan, Türkiye’nin otomotiv sektörüne çevik çalışma yaklaşımını ve sürdürülebilir teknolojileri sunarak sektördeki öncü kimliğini daha da güçlendiriyor. Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün, Ford Otosan’ın çevikleşme sürecini, şirketteki hiyerarşik yapının nasıl yeni bir kimlik kazandığını ve Türkiye otomotiv sektörüne getirdikleri yenilikleri HBR Türkiye’ye anlattı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş