Pazarlama Organizasyonunuz Gelecekte Karşılaşacaklarına Hazır mı?

Kasım 2020

Daha fazla içerik için

Samm Escobar

Büyüme stratejilerinin ve kabiliyetlerinin birbiriyle uyumlandırılması için bir çerçeve. Pazarlama hiç bu kadar karmaşık olmamıştı. Bir yandan kapsamlı teknolojik ilerlemeler disiplin içinde devrimlere ve parçalanmaya sebep olurken diğer yandan Covid-19 salgını, Black Lives Matter hareketi ve iklim krizi gibi toplumsal meseleler pazarlamacıların sosyal performanslarına yönelik beklentileri yükseltti. Böylesi çeşitli faktörlerin bir araya gelmesi pazarlama fonksiyonunun nasıl çalışması gerektiği konusunda bir dönüşüme yol açtı ve şirketlerin büyümesine katkı sağlayabilmeleri için daha çevik, bağımsız ve hesap verebilir olmalarını gerekli kıldı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: PAZARLAMA
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş