Yeni Dijital Dünyanın Nabzı: Akıllı Şehirler

Mart 2019

Daha fazla içerik için

Bir hedefi gerçekleştirmenin ilk adımı bir strateji belirlemek olsa da asıl önemli olan bu stratejiyi hayata geçirip, uygulamaktır. Her geçen gün ortaya çıkan yeni teknolojiler yaşadığımız dünyayı dönüştürüyor. Günlük yaşamın her noktasına entegre olan bu teknolojiler “Yeni Dijital Dünya”nın oluşumunu kaçınılmaz hale getirmiş durumda. Bu noktada bir başarı sağlamak istiyorsak, doğru ve sürdürülebilir bir dijital stratejinin uygulamaya geçmesini sağlamak zorundayız

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş