Superonline Genel Müdürü ile Geleceğe Yönelik Kapsamlı Bir İş Planını Hayata Geçirmek Üzerine

Ocak-Şubat 2016

Daha fazla içerik için

FİKİR “Geleceğe yönelik bir iş planı hayata geçirip uygulamak odaklanma ve ikna gücü gerektirir.” Bundan 8 yıl kadar önce, yani mobilitenin zirve yapmaya başladığı, herkesin mobil temelli iş planları kurgulamakla meşgul olduğu bir dünyada Turkcell olarak liderliği üstlenmiştik. Yani en yenilikçi ve kârlı alanda konumlanmıştık ve ticari anlamda da bu konumlanmanın faydalarını yaşıyorduk. Bununla beraber bizim yaptığımız çalışmalar şunu gösteriyordu: İletişim sektöründe sadece mobile...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş