Kurumsal Seçilimin Biyolojisi

Ocak-Şubat 2016

Daha fazla içerik için

Doğal ekosistemler iş dünyası için şaşırtıcı dersler barındırıyor. Şirketler giderek daha karmaşık hâle gelen bir dünyada faaliyet gösteriyor. İş ortamları her zamankinden daha çeşitli, dinamik, birbiriyle bağlantılı ve çok daha az öngörülebilir. Yine de pek çok şirket hâlen daha istikrarlı zamanlar için tasarlanmış klasik stratejik yaklaşımların peşinden gidiyor; uzun vadeli dayanıklılıktan ziyade kısa vadeli performansı maksimize etmeye odaklı analiz ve planlamayı vurguluyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş