Duygusal Kültürünü Yönet

Ocak-Şubat 2016

Daha fazla içerik için

Lider çoğu kez çalışanlarının nasıl düşündüğüne ve davrandığına odaklanır ancak duygular da en az düşünce ve davranışlar kadar önemli. Ubiquity Retirement + Savings çalışanları, her gün ofisten çıkarken lobide yer alan bir düğmeye basıyorlar. Ama bunu yapmalarının nedeni alışageldiğimiz gibi kart basmak olduğu zannedilmesin. Aslında bu işlemle çalışanlar, duygularını kaydediyorlar. Eğer o gün işte kendilerini mutlu hissetmişlerse gülen surata, üzgünlerse üzgün surata basabilecekleri beş ayrı...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş