Çalışanlarınız Gerçekten de Özgürce Konuşabiliyor mu?

Ocak-Şubat 2016

Daha fazla içerik için

Yöneticiler ne kadar iyi niyetli olsalar da çalışanlarını konuşturmama eğilimi gösteriyor. Çalışanlarınızın değerli bilgileri size söylemiyor olma ihtimali oldukça yüksek. Saklanan bilgi kimi zaman kötüye giden bir proje, kimi zaman kötü davranışlar gösteren bir yönetici hakkında olabilir. Belki de çalışanlarınız, şirketin satışları nasıl artırabileceğine veya operasyonları nasıl iyileştireceğine yönelik fikirlerini de kendilerine saklıyorlardır. Araştırmalarımız gösteriyor ki bir yönetici...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş