Şeffaf Bir Tedarik Zinciri Oluşturmak

Haziran 2020

Daha fazla içerik için

Jeffrey Milstein

Blockchain güveni, verimliliği ve hızı artırabilir... Blockchain, bitcoin ve diğer kripto para ağlarının arkasındaki dijital kayıt tutma teknolojisi olmanın yanında aynı zamanda finans dünyasında potansiyel bir ezber bozucu. Blockchain’in son derece değer vadettiği bir diğer alansa tedarik zinciri yönetimi. Blockchain, ürünlerin daha hızlı ve daha düşük maliyetle sunulmasını sağlayarak, ürünlerin izlenebilirliğini artırarak, ortaklar arasındaki koordinasyonu geliştirerek ve finansmana erişimi kolaylaştırarak tedarik zincirlerini ciddi ölçüde geliştirme potansiyeline sahip.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş