Vaka Çalışması: Gözde Çalışanınızı Elinizde Tutmak için Mücadele Etmeli misiniz?

Haziran 2020

Daha fazla içerik için

Ryan Inzana

Seninle bir şey konuşmam gerek, müsait misin?” Alysha Stark’tan gelen bu Slack mesajı, Connor Stephenson’ı germeye yetmişti. Connor, Chicago merkezli bir butik yatırım bankası olan Paulson & Harper’da öz sermaye piyasalarından sorumlu üst yöneticiydi. Alysha ise ekibindeki direktörlerden biriydi, MicroBase ile yapılacak bir anlaşmayı yönetiyordu ve her şey yolunda görünüyordu. Ancak Connor, böylesi acil toplantı isteklerinin iyi haber getirmediğinin bilincindeydi. Connor Alysha’nın mesajına “Elbette, şu an müsaitim” diye cevap verdi. Alysha Connor’ın ofisine girdi, kapıyı kapattı ve karşısına oturdu. “Lafı dolandırmadan söylemek daha iyi. İşten ayrılmaya karar verdim.”

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş