“Piyasa Bir Süre Sonra Bu Bilgiyi Talep Edecek”

Ocak 2020

Daha fazla içerik için

Düşük maliyetli indeksli yatırım fonlarıyla tanınmış yatırım fonu şirketi Vanguard, müşterileri en sadık olan kuruluşlar listelerinde sıklıkla yer alır ve bu bir tesadüf değildir. Jack Brennan 1996-2008 yılları arasındaki CEO’luk görevi sırasında kalıcı sadık müşterileri cezbeden ve ağızdan ağıza yayılarak yeni müşteriler yaratan verimli döngü adını verdiği olguya dikkat çekti. Şu an Vanguard’ın emeritus başkanı olan Brennan kurumsal beyan meselelerinde öncü ve Financial Accounting Foundation, Financial Industry Regulatory Authority ve Investment Company Institute’ta görev aldı. Brennan şirketlerin neden yatırımcılara müşteriler hakkında daha fazla bilgi vermek istemeleri gerektiği ve ne kadar yakın bir gelecekte buna mecbur kalabileceklerini HBR’ye anlattı. İşte bu söyleşiden öne çıkanlar…

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: MÜŞTERİLER
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş