“Siz İşinizi Yıkıma Uğratmazsanız Başkası Yapacak”

Ocak 2020

Daha fazla içerik için

Borusan Lojistik Genel Müdürü Mehmet Kalay lojistik sektöründe öne çıkan trendleri, şirketin “lojistik şirketi” tanımının ötesine geçmesini sağlayan eTA platformunu ve şirketin gelecek planlarını HBR Türkiye’ye anlattı. Her ne kadar konvansiyonel gibi görünse de teknolojik yıkımın belirli alanlarda kendini yavaş yavaş hissettirdiği lojistik sektörü, varlık yoğun ve dağınık yapısıyla çeşitli meydan okumaların yanında fırsatlar da barındırıyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: LİDERLİK
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş