Makineler Nasıl Öğrenir? (Ve Siz Nasıl Kazanırsınız?)

Ocak-Şubat 2016

Daha fazla içerik için

“Makinelerin öğrenmesi.” Muhtemelen bu terimi duydunuz ve biri size ne kadar önemli olduğunu söylediğinde başınızı sallayarak onayladınız. Ancak gizliden gizliye bunun ne olduğunu ve nasıl işlediğini bilmediğinizi hissediyorsunuz. Veri bilimcinizden açıklamasını isterseniz çatallar, bağlantı noktaları, ayrıştırıcılar gibi bir jargon denizinde boğulmanız işten bile değil. Bunların hepsini bir kenara bırakın. Bilmeniz gereken tek şey makinelerin, öğrenme sürecinde, elinizdeki verilere...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş