Daha fazla içerik için

Fem Güçlütürk kurumsal dünyada uzun yıllar boyunca çeşitli görevler üstlendi: Dönemin en popüler gece kulüplerinin iletişim stratejilerini de yönetti, boş kasalar taşıyıp tekne de temizledi. Kendi şirketini kurdu, büyüttü, istifa etti ve kendine ait bir bitki atölyesi açtı. Kendisine öğretilen korkuları aşarak Muğla’ya taşındı ve şimdilerde yaklaşık iki dönümlük bir bahçe üzerinde konumlanan evinde değişim yolculuğuna devam ediyor. Fem Güçlütürk ile değişim, cesaret, merak ve kendine kulak vermek üzerine ilham verici bir söyleşi yaptık.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: KENDİNİ YÖNETMEK
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş