Netlog Başkan Yardımcısı ile Doğru Ortaklıklar ve Satın Alma Stratejileri İzleyerek Küresel Bir Şirket Yaratmak Üzerine

Ekim 2020

Daha fazla içerik için

Sanırım ABD’deki üniversite mezuniyetimden birkaç hafta sonrasıydı. Bir karar vermem gerekiyordu: Ya baba mesleğinde bir şirkette çalışmaya başlayacaktım ya da hayallerimin peşinde koşacaktım. Babam o dönemde amcalarımla birlikte uluslararası nakliyecilik yapıyordu; ismini benim ve kuzenim Bora’nın isimlerinden alan Gökbora adında bir aile şirketimiz vardı. Aslında 6 yaşından beri her yaz tatilimi babamla işe giderek geçirmiştim. Buna rağmen onun işini, yani nakliyeciliği yapmak istemiyordum. O da zaten bana “En az beş yıl başkasının yanında maaşlı çalışmadan aile şirketine gelemezsin” diyordu.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş