Etrafınızdakilerin Sizi Lider Olarak Görmesini Sağlayın

Aralık 2013

Daha fazla içerik için

Cameron Law

Bölümler arası yeni bir göreve atandınız ve ilk toplantınız bugün. Şirket yöneticileri, genel merkezdeki bir konferans odasında toplanmışlar; uluslararası ofislerden iş arkadaşlarınız toplantıya konferans aramaları ve Skype aracılığıyla katılıyor. CEO’nun tek işi toplantıyı başlatmak için bir moral konuşması yapmak. “Sizden yeni bir yol çizmemize yardımcı olmanızı istiyoruz” diyor. “Bu gruptan heyecan verici fikirler çıkmasını bekliyoruz.”

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş