Pazarlamacılar, Online Değerlendirmelerin Nesini Yanlış Anlıyor?

Ocak-Şubat 2014

Daha fazla içerik için

Post Typography

John Shih, fason üreticisinden kendi adıyla, yani Asus olarak dizüstü bilgisayar geliştirmesini ve satmasını istediğinden bahsettiğinde, meslektaşlarının çoğu aklını kaçırdığını düşünmüştü. Asustek 1989’da Tayvan’da kurulmuştu ve Shih, diğer firmaların bilgisayarlarını ve oyun konsollarını başarıyla imal eden şirketin o dönemdeki yönetim kurulu başkanıydı. Ama müşterileri arasında neredeyse hiç tanınmazken, Dell ve HP gibi oyuncularla nasıl rekabet edebilirdi?

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş