Uyum ve Dehşet Faktörü

Ocak-Şubat 2014

Daha fazla içerik için

Post Typography

Arabanın ön camına iliştirilmiş bir kağıdı park cezası sanıp panikleyenlerin o anda yoldan geçen bir sokak satıcısının teklifini kabul etme ihtimali artıyor (Aslında ceza gerçek değil). Cüzdanlarını kaybetmedikleri halde “Cüzdanınızı mı düşürdünüz?” sorusu sorulan kişilerin bir ankete katılma ihtimali de artıyor. Warsaw School of Social Sciences and Humanities’den Dariusz Dolinski ve Katarzyna Szczucka’nın yaptığı bu deneyler, kaygı ve rahatlamanın ardından gelen “duygusal düzensizliğin”...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş