İnovasyon Taksonomisi

Ocak-Şubat 2014

Daha fazla içerik için

Luma Institute en etkili 36 metodu süzgeçten geçirdi. Bunların çoğu yaygın olarak kullanılıyor. Burada gösterildiği gibi görme, anlama ve yapmaya yönelik üç kategori altında ve dokuz alt kategoride bulunuyorlar. Bu çerçeve, kimin için tasarlandığına ve faaliyet gösterdiğiniz sistemlerin karmaşıklığına bağlı olarak inovasyon süreçlerinin her adımı için en iyi aracı seçmenize yardımcı olabilir. Luma’nın kurucu ortağı ve eğitim direktörü Bill Lucas, her inovasyon aktivite raundunda en az iki...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş