Burberry CEO’suyla Yaşlanan İngiliz İkonunu Global Bir Lüks Markasına Dönüştürmek

Ocak-Şubat 2014

Daha fazla içerik için

Getty Images

Temmuz 2006’da Burberry’nin CEO’su olduğumda lüks, dünyanın en hızlı büyüyen sektörlerinden biriydi. Dünya çapında trençkotlarıyla tanınan Burberry markasının zengin tarihiyle pek çok avantajı olmalıydı. Bununla beraber, üst düzey yöneticiler ilk strateji planlama toplantısına geldiklerinde bir şey hemen dikkatimi çekmişti. Bu kişiler, gri ve rutubetli klasik İngiliz havasına dünyanın her yerinden uçakla gelmişlerdi, ancak sayısı 60’ı geçen bu kişilerden bir tanesi bile Burberry trençkot...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş