Oyun Değiştiren Bir Yetenek Stratejisi Oluşturmak

Ocak-Şubat 2014

Daha fazla içerik için

Sekiz ortakla 25 yıl önce kurulan dünyanın en büyük varlık yönetim firması BlackRock, finansal hizmetlerin kitabını yeniden yazdı. Denk şirketlerin pek çoğu 2008 yılındaki resesyon sonrasında sendeleyip tasarruf yönüne giderken BlackRock büyüyordu. Bu çalkantılı dönemde şirketin gelirleri, kârı ve hisse fiyatlarının hepsi istikrarla yükseliyordu. Bizi ilgilendiren kısım, şirketin mükemmel performansını sürdürmesi. Şirketin haklı iftiharı dillere destan.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş