Netflix İK’yı Nasıl Yeniden Keşfetti?

Ocak-Şubat 2014

Daha fazla içerik için

Sheryl Sandberg, onu Silikon Vadisi’nden çıkmış en önemli belgelerden biri olarak nitelendirdi. Web üzerinde 5 milyon kez görüntülendi. Ama Reed Hastings ve birkaç iş arkadaşımla birlikte bir PowerPoint sunum hazırlayarak, 1998-2012 yılları arasında Hastings’in CEO ve benim üst yetenek yöneticisi olduğum Netflix’te performans motivasyonunu nasıl sağladığımızı ve kültürü nasıl şekillendirdiğimizi anlattığımızda bunun viral olarak yayılacağına dair en ufak fikrimiz yoktu.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş