Sermayeyi Uzun Vadeye Odaklamak

Ocak-Şubat 2014

Daha fazla içerik için

Getty Images

2008 finansal krizinden ve Büyük Resesyon’un başlangıcından bu yana, ABD’nin ve diğer ekonomilerin dikkatini “çeyrek dönem kapitalizminden” gerçek anlamda daha uzun vadeli bir zihniyete çekme çağrısı yapanların sesi giderek yükseliyor. Bu konu rutin bir biçimde Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Teşkilatı, Dünya Ekonomik Forumu ve diğer uluslararası örgütlerin toplantı gündemlerinde yer alıyor. Kurumsal yöneticilerin yönetim ve yatırım biçimlerindeki değişimin toplumsal faydalarını ayrıntılı bir...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş