Uzun Yaşamanın Sırrı Ne?

Ocak-Şubat 2014

Daha fazla içerik için

Uzun yaşayan şirketler tüm dünyada ilgi çeken bir konu. Sebebi çok basit, insanlar gibi şirketler de ölümsüz olmak istiyor ve bunun nasıl olduğunu/olabileceğini hem yöneticiler hem de araştırmacılar merak ediyor. Dünyada uzun yaşayan şirketlere bakıldığında özellikle Japonya’nın öne çıktığı, ancak Avrupa ülkelerinin de bu listede temsil edildiği görülür. 2008 yılında yapılan ve 41 ülkeyi kapsayan bir araştırmada 200 yıldan uzun ömrü olan yaklaşık 5 bin 500 şirket olduğu ve bunun...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş