Vaka Çalışması: Bir Açığa Satışçı Davetsiz Misafiriniz Oluyor

Aralık 2013

Daha fazla içerik için

Meşhur serbest fon yöneticisi ve açığa satışçı Jeremiah Hughes, dikkatlari Terranola’nın üzerine ilk çektiğinde, satılmamış ürünler, yakında süresi geçecek patentler ve hatalı büyüme tahminleriyle ilgili kaygı verici uyarılarda bulunmuştu. Şirketin yönetim ekibiyse düşünüp taşındıktan sonra hiçbir şey yapmama kararı almıştı. Hughes, New York’taki bir yatırımcı konferansında olumsuz bir sunum yaptıktan sonra şirketin CEO’su Henry Guillart, “Bu saldırıya yanıt vermekle paye vermiş olacağımdan...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş