Çalışanların Çalışma Alanlarından En Büyük Beklentisi Ne?

Ekim 2019

Daha fazla içerik için

Fidelity Investments ve National Business Group on Health’in 2018 senesinde kurumsal sağlık ve refah üzerine orta ve büyük ölçekli 164 organizasyonla gerçekleştirdiği ankete göre ABD genelindeki işverenlerin daha sağlıklı ve daha verimli bir işgücünü desteklemek amacıyla, 2019’da sağlık programlarına ortalama 3,6 milyon dolar harcaması bekleniyor. İş yerindeki spor salonlarını düşünün; ayakta masaları, meditasyon odalarını, bebek bakım yardım hatlarını. Bunlar, şirketlerin yatırım yaptıkları faydaların sadece bir kısmı. Sigarayı bıraktırma programları, iş yerinde bostanlar, masaj terapisi hizmetleri, kestirme odalarıyla bu örnekler çoğaltılabilir.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş