Bir İş Değişikliğini Berbat Etmek için Ne Yapmalısınız?

Aralık 2019

Daha fazla içerik için

Kariyer rotanızı doğru şekilde çizmenin yolları... U.S. Bureau of Labor Statistics’e göre X kuşağından ortalama bir çalışan kariyeri boyunca 10 kez iş değiştirecek. Çalışanın, 90’larda popüler hale gelmiş bir kavram olan serbest bir aktör olması ekonomik koşullardan bağımsız bir gerçeklik olarak var olmaya devam ediyor ve hepimizi kendi kariyerlerimizin yönetimini daha fazla ele almaya yükümlü kılıyor. Kurumsal basamaklar hâlâ bir Jenga kulesi gibi parçalarına ayrılıyor ve CEO pozisyonu bile artık bir son durak değil. Görüştüğümüz bağımsız bir yatırımcının ifade ettiği gibi, “Son durak diye bir şey yok. Kariyeriniz daimi bir gelişim süreci.”

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş