Hayatımız İş: Vedat Milor

Aralık 2019

Daha fazla içerik için

Vedat Milor’u tek bir sıfatla tanımlamak ve alıştığımız kalıplara sokmak pek kolay değil zira o bir akademisyen, hukukçu, ekonomist ve belki de en yakından tanıdığımız kimliğiyle bir yemek ve şarap eleştirmeni… Hayatı boyunca elde ettiği tüm başarılara ve her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşan ününe rağmen mütevazılığı, naifliği ve prensipli duruşuyla çeşitli yaş gruplarından takipçilerinin gönüllerini kazanmayı başaran Milor ile kariyer yolculuğunu, meslek ilkelerini ve sosyal medyanın gücünü konuştuk. İşte bu söyleşiden öne çıkanlar…

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: KENDİNİ YÖNETMEK
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş