Ayrılan Çalışanlarınızı Sadık Mezunlara Dönüştürün

Nisan 2021

Daha fazla içerik için

Tom Hegen

Bir şirketten ayrılan çalışanlarla formalite icabı bir çıkış mülakatı yapılır, ellerindeki işleri nasıl devredeceklerine dair bir talimatname verilir ve şirketten ayrıldıktan sonra ne gibi hakları olduğu, hangi kaynaklara erişim sağlayabilecekleri açıklanır. Aşağı yukarı hepsi bu. Kimi zaman sabırsız ya da kaba direktörlerle uğraşmak zorunda da kalabilirler. Hatta uç örneklerde, eski patron ve iş arkadaşları tarafından hain muamelesi görebilirler.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş