Profesyonel Hizmet Şirketleri Gelişmek için Ne Yapmalı?

Nisan 2021

Daha fazla içerik için

Kirsten Ulve

İşler zorlaştığında şirketler genellikle umutsuzluğa kapılır. Dolayısıyla koronavirüs salgını ve berberinde gelen ekonomik kriz sırasında profesyonel hizmet firmalarının (PHF) sadece kapılarını açık tutabilmek için her türlü işin peşinden koşması sürpriz olmamalı. Bunu sürekli görüyoruz: danışmanlıklar, hukuk firmaları, muhasebe şirketleri ve benzer hizmetler sunanlar asla düşünmemeleri gereken hizmetleri öneriyor ve müşteriler alıyorlar. Fatura ödemelerini desteklemeye yönelik bu gibi girişimler tehlikelidir.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş