Akran Destek Gruplarından En İyi Şekilde Yararlanmanın Yolları: Faydalar ve en iyi uygulamalar hakkında bir rehber

Ağustos 2022

Daha fazla içerik için

EV Construction’ın başkanı ve CEO’su Mike Novakoski bundan 15 yıl önce YPO’nun (eski adıyla Young Presidents’ Organization) yönettiği, şirket liderlerine yönelik yerel bir akran destek grubuna katıldı. O dönemde grupta kalıp kalmayacağından emin değildi zira toplantılara katılamayacak derecede meşgul olacağını tahmin ediyordu. Şimdiyse, “Onsuz bir hayat düşünemiyorum” diyor. Grubun, daha özgün ilişkiler kurmasına ve başkalarıyla güven tesis etmesine yardımcı olduğunu söylüyor. Öyle ki, aile üyelerini, dostlarını, iş arkadaşlarını ve tedarikçilerini kendi akran gruplarını kurmaları ya da bulmaları doğrultusunda cesaretlendiriyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş