Lidersiz ve Merkezsiz Bir Organizasyon Mümkün mü?

Ağustos 2022

Daha fazla içerik için

Ne zaman Web3’ten bahsedilse, buradaki merkeziyetsiz ve özerk yönetim biçiminden söz edilse sizin de zihninizde birlikte ürün tasarlayan avatar’lar, birbirine NFT satmaya çalışan dijital yakalı çalışanlar canlanıyor mu? Elbet günün birinde dijital yakalılarla iletişim kurmayı öğrenmek zorunda kalacağız ama bugün geldiğimiz noktada halihazırda Web3’le birlikte değişen organizasyon ve kullanıcı yapılarını anlamaya çalışıyoruz. Konumuz daha ziyade insan faktörü ve onun değişen üretime, yönetime katılma tercihlerini anlayabilmek.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş