Z Kuşağında Girişimciler Gelecek için Daha Umutlu

Temmuz 2022

Daha fazla içerik için

İş hayatına atılmış gençler maddi kaygılarla hareket ederken, öğrenciler ve girişimciler daha fazla “anlam” arayışı içindeler.Kuşak kavramı son zamanlarda internet teknolojisi içine doğmuş ve işgücüne katılmaya başlayan Z kuşağıyla ilgili analizlerde sık sık karşımıza çıkıyor. Gelecekte iş dünyasında girişimci, beyaz yakalı veya mavi yakalı çalışanlar olarak işgücüne katılacak bu jenerasyonun iş hayatıyla ilgili inançlarını belirlemek, gerek yetenekleri çekme ve işe katılımlarını sağlama bakımından gerekse de ekonomide işgücü sürdürülebilirliği açısından önem kazanıyor

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş