Yıldızlarınıza İş Birliği Yaptırmak

Haziran 2017

Daha fazla içerik için

Dana-Farber, rakip uzmanları sorun çözme ortaklarına nasıl çeviriyor? Rekabetçi, yıldız odaklı bir kültürü nasıl iş birlikçi hale dönüştürebilirsiniz? Şirketler, asıl mesele bilgiye dayalı çalışma olduğunda böyle bir soruyla baş etmeye çalışırlar. Esas gerginlik ise şudur: Mesleki konulardaki uzmanları, güncel kalabilmek için kendilerini sağlam bir biçimde disipline sokmalılar. Hâl böyleyken uzmanlık, günümüz müşterilerinin karşılaştığı karmaşık sorunları çözmek için uygulama saha ve alanlarıyla bütünleşmek zorunda.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş