Daha fazla içerik için

Tüketiciler sonuç ister, sempati değil. Son yaptığınız uçak yolculuğunu düşünün. Check-in yaptığınızda, bagaj bilgilerinizi girmek, koltuk numaranızı seçmek ve biletinizi bastırmak için self-servis imkânlarından -havayolu şirketinin web sitesi, uygulaması ya da havalimanındaki kioskları gibi- yararlandınız mı? Ya da tüm bu işlemlerinizi havalimanında sıra bekleyip gerçek bir insanla muhatap olarak mı gerçekleştirdiniz? Eğer çoğu insan gibiyseniz self-servis yöntemini kullanmışsınızdır. Gerçekten de elimizdeki veriler self-servis tercihlerinin baskın olduğunu gösteriyor: Tüm sektör alanlarında, tam olarak müşterilerin yüzde 81’i canlı bir temsilciye ulaşmadan önce işlerini kendileri halletmeye çalışıyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş