Yaşlı Halinizi “Görünce” Daha İyi Kararlar Veriyorsunuz

Haziran 2013

Daha fazla içerik için

Jude Buffum

Hershfield: G. Elliott Wimmer ve Brian Knutson’la birlikte Stanford’da yürüttüğüm bu çalışma, insanların gelecekteki hallerinden ne kadar kopuk olduğunu belgelemek için fMRI teknolojisini kullanan ilk araştırmaydı. Temel olarak, daha önce yapılmış bir araştırmaya dayanıyor. Örneğin, çalışmalarmızın birinde insanlara birine o an özel ders vermek için ne kadar vakit harcayacakları, ileride özel ders vermek için ne kadar vakit harcayacakları ve okul arkadaşlarının aynı şeye o an ne kadar vakit...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: KARAR ALMAK
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş