Nüfuzun Kullanımı ve İstismarı

Temmuz-Ağustos 2013

Daha fazla içerik için

Mark Peterman

HBR: İnsanların iş konusunda başkalarını nasıl etkileyebileceğini görebilmek için birkaç senaryo ortaya atacağım. Öncelikle, girişimci gibi davranmaya çalışan bir personel eğitmeni olduğunuzu hayal edin. Mükemmel bir iş fikrini hızla uygulamaya koymak için bir takım kaynaklara ihtiyacınız var. İnsanların size yardım etmesini nasıl sağlarsınız? Cialdini: Ön hazırlık gerektiriyor. Geçmişte hedeflerine ulaşmaları için yaptığınız bir yardımdan ötürü insanlar kendilerini size karşı borçlu...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş