Pembe Hande Özdinler

Eylül 2013

Daha fazla içerik için

Şeref Yılmaz

HBR: Hayattaki en önemli şeyin unvan değil etki olduğunu söylüyorsunuz. Peki, yeterince büyük bir etki ve değer yaratabilmek için nasıl bir yol izlemek gerekiyor? Özdinler: Daha ortaokuldayken bile genetik mühendisi olacağımı söylüyor ve genler hakkında araştırma yapıyordum. Sonunda, o zamanlar adı sadece Biyoloji olan Boğaziçi Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümüne girdim. Sonra kimya mühendisliği ve biyo-teknoloji üzerine çift dalda yüksek lisans yaptım.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş