Genişlik, Derinlik ve Maaşlar

28 Ağustos 2013, Çarşamba

Pazarlama ya da finans gibi sektörlerde sadece bir görevde ya da tek bir sektörde çalıştıktan sonra başa geçen CEO’lar, çeşitli sektörlerde tecrübeleri olan CEO’lara göre daha az kazanıyor. Arizona State University’den Cláudia Custódio, liderliğindeki ekibin belirttiğine göre genel tecrübeye sahip kişiler, alanlarında uzmanlaşmış meslektaşlarına kıyasla ortalama yüzde 19 daha fazla kazanıyor ve bu oran da yıllık yaklaşık bir milyon dolarlık bir farka tekabül ediyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş