Upwork'ün CEO'su İle İçe Dönük Bir CEO'nun Liderliği Öğrenmesi Üzerine...

Haziran 2017

Daha fazla içerik için

Aslına bakarsanız bir mühendis olmak için yanıp tutuşmuyordum ancak bu formasyon bana uygun geldi. Çocukluğumda etrafımda sürekli bilgisayarlar vardı ve 12 yaşıma geldiğimde program yazmayı çözmüştüm. Bilgisayar dergilerinde Steve Jobs ve Bill Gates ile ilgili haberleri okurdum. Büyüdüğümde ne iş yapacağımı düşünmeye başladığımda kod yazmaya daha fazla zaman ayırmam gerektiğinin farkına varmıştım. Aslında şu andaki tipik Silikon Vadisi genç profiline benziyordum. Tek farkı, yıl 1980’di ve yer de Paris’ti.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş