SurveyMonkey’in CEO’su ile Meraktan Beslenen Bir Kültür Yaratmak Üzerine

Aralık 2019

Daha fazla içerik için

2015 yılının Mayıs ayında içimizden bir arkadaşın doğum gününü kutlamak için bir grup arkadaşımla Meksika’ya gittim. Cuma günü öğleden sonrayı otelin havuzunda kutu oyunu oynayarak geçirdik. En yakın arkadaşlarımdan Dave Goldberg spor salonuna gitmeye karar verdi. Eşi Sheryl Sandberg havuz kenarında bizimle kaldı ve biraz kestirdi. Bir süre sonra duş alıp akşam yemeği için hazırlanmak üzere odalarımıza çekildik. Bir şeyler içmek için toplandığımızda Sheryl Dave’i arıyordu. O ve Dave’in erkek kardeşi Rob, Dave’i spor salonunda baygın halde buldu. Hastaneye gittiğimde Dave’in vefat ettiğini öğrendim. Hem korkunç hem de çok üzücüydü.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş