Daha fazla içerik için

Olalekan Jeyifous

ARASINDA İŞBİRLİĞİ hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ya da öyle görünüyor olabilir mi? Ofis bölmelerinin yerini açık, esnek, faaliyet odaklı mekan düzenlemeleri alıyor ve insanları daha görünür kılıyor. Telefon görüşmelerinin yerini mesajlaşmalar alıyor ve insanları daha erişilebilir kılıyor. Slack ya da Microsoft Teams gibi kurumsal sosyal ağlar su sebili önündeki sohbetlerin yerini alarak insanları birbirine daha fazla bağlıyor. Zoom, GoToMeeting ve Webex gibi sanal toplantı yazılımları yüz yüze toplantıların yerini alarak insanları sürekli ulaşılabilir hale getiriyor. İşbirliği mimarisi ışıklandırma ve havalandırma alanındaki ilerlemelerin yüksek ofis binalarını mümkün kılmasından bu yana hiç bu kadar hızlı değişmemiş ve bazılarına göre bugüne kadar hiç bu kadar verimli olmamıştı. İş yerlerinin iki ya da daha fazla kişi arasında etkileşim ya da işbirliği yaratmak amacıyla tasarlanması da hiç bu kadar kolay görünmemişti.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş